جلسه شورای هماهنگی تشکل‌های معلولان استان قم در مرکز توانبخشی امید فردا

جلسه شورای هماهنگی تشکل‌های معلولان استان قم در مرکز توانبخشی امید فردا

یکشنبه 17 اسفند 1396 جلسه شورای هماهنگی تشکل‌های معلولان استان قم در مرکز توانبخشی امید فردا با مدیریت آقای محمدحسن قنبری تشکیل شد.
در این جلسه آقایان سید مرتضی لاجوردی و سید محمد رضا لاجوردی(کانون ناشنوایان قم)، ناصر خانزاده(موسسه ناشنوایان وفادارن کربلا)، تقی یوسفی‌مفید(موسسه حامیان حقوق معلولان)، مجید شکوری(انجمن ضایعه نخاعی)، محمد حسن قنبری(انجمن مراکز توانبخشی استان قم)، علی‌ نوری و محمد نوری(دفتر فرهنگ معلولین) حضور داشتند.
جلسه با نیم ساعت تأخیر شروع شد چون منتظر آمدن آقای منصور رضوانی نماینده کانون نابینایان جلوه امید بودیم، ایشان نیامد و وقتی زنگ زدیم گفت چرا به من زنگ نزدید و آقای یوسفی گفت ما خبر جلسه را روی گروه می‌گذاریم و وقت نداریم زنگ بزنیم. ولی آقای رضوانی اصرار داشت که باید من را دعوت کنیدو زنگ بزنید و در ادامه گفت اساساً من این اساسنامه را قبول ندارم تا در جلسه آن شرکت کنم.
یوسفی‌مفید: در این جلسه اساسنامه از ابتدا خوانده و اصلاح و نهایی گردد.
شکوری: یک پاراگراف از مقدمه حذف شود مشکل دیگر ندارد و همه همین رای را قبول کردند.
همگی فصول خوانده شد و اصلاح شد و در آخر قرار شد آن متنی که آقای رضوانی این هفته می‌خواهد بیاورد هم دیده شود و متن نهایی شود.
سپس یک نسخه برای آقای سلیقه ریاست اداره کل بهزیستی قم داده شود و یک جلسه با ایشان داشته باشیم و بعد از عید انتخابات را برنامه‌ریزی کنیم.
شکوری: به نظر می‌رسد اینکه هر جلسه منتظر افرادی باشیم و افرادی هم ناز می‌کنند و نمی‌آیند اخلال در کار است. بهتر است همین جمع که هفت تا NGO هستند به عنوان هیئت مؤسس کارهای زیر ساختی شورای هماهنگی را مهیا و آماده کنند تا تشکیلات ساخته شود و بعد از یک مدت عضو جدید گرفته شود.
یوسفی مفید‌: سه سال خوب است.
لاجوردی: خوب است.
با رأی گیری قرار شد جمع حاضر هیئت مؤسس باشند و تشکیلات شورا را شامل اساسنامه، انتخابات و تعیین دبیر و دیگر ارکان را به اتمام رسانند. این جلسه در ساعت 12 ظهر به اتمام رسید.

    

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *