نقاشی‌های آبرنگ دانش‌آموزان ناشنوا نمایشگاه شد

نقاشی‌های آبرنگ دانش‌آموزان ناشنوا نمایشگاه شد

نقاشی‌های آبرنگ هشت دختر ناشنوا از دانش‌آموزان مجتمع دخترانه نظام‌مافی تهران بر دیوارهای نگارخانه کانون پرورش فکری کودکان به نمایش گذاشته می‌شود.
مجتمع دخترانه ناشنوایان نظام مافی تهران این نمایشگاه را که از ۴۰ اثر نقاشی آبرنگ هشت دختر دانش‌آموز سال سوم دبیرستان رشته گرافیک این مجتمع تشکیل شده است طی روزهای ۲۵ تا ۲۹ آذر ۱۳۹۶ برپا می‌کند.
این آثار بیشتر با موضوع طبیعت و طبیعت بی‌جان حاصل هنرنمایی دانش‌آموزانی است که دوره ۴۵ روزه کارورزی خود را زیر نظر دو مربی، تابستان امسال در این مجتمع گذرانده‌اند.
دوره کارورزی در این مقطع تحصیلی با این هدف برگزار می‌شود که دانش‌آموزان با یک هنر یا مهارت آشنا شوند و در آینده ضمن اشتغال به کسب درآمد نیز بپردازند.
نمایشگاه نقاشی‌های آبرنگ دانش‌آموزان ناشنوا همه روزه ساعت ۸ صبح تا ۲۰ شب با نمایش ۴۰ تابلو در اندازه‌ی ۹۰ در ۷۰ سانتی‌متر پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به هنر نقاشی است.
دانش‌آموزان هنرمند این مدرسه طی سال‌های اخیر با موفقیت‌های زیادی در عرصه‌های هنری روبرو بوده‌اند و رتبه‌های خوبی را کسب کرده‌اند در عین حال سال گذشته نیز آثار آنان در مراسم گشایش خط متروی ولی‌عصر(عج) تهران به نمایش درآمد.
منبع: مهر، 24 آذر 1396

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *