بازدید حجت الاسلام سیدکاظم الخرسان و محمد حسن وجدانی نژاد

print

میهمان
۱۴ آذر ۱۳۹۶

سه شنبه ۱۴ آذر ماه ۱۳۹۶ نزدیک ظهر آقای محمد حسن وجدانی نژاد به همراه خواهرش خانم زهره وجدانی نژاد از شیراز تشریف آوردند.
محمدحسن وجدانی‌نژاد شیرازی(کم بینا) متولد ۱۳۲۲ تا الآن که ۷۳ بهار از عمرش می‌گذرد مشغول امور فرهنگی و اجتماعی نابینایان است. کارش را از شیراز و مدرسه شوریده و در کنار استاد عبدالله معطری (نابینا و بنیانگذار مدرسه نابینایان در شیراز) شروع کرد. آنگاه در اصفهان و در مؤسسه ابابصیر ادامه داد، سپس به تهران رفت و در چند مجتمع آموزشی نابینایان به تدریس و شغل شریف معلمی و مدیریت آموزشی مشغول بوده است.
درباره تدوین تاریخ معلولیت و معلولان شیراز بحث شد و ایشان استقبال کرد که این کار را تکمیل نمایند.

*****

عصر سه شنبه ۱۴ آذر ماه ۱۳۹۶ حجت الاسلام سیدکاظم الخرسان رئیس مرکز الامام الحسن(ع) المخصّصه نجف و داماد حضرت آیت الله خرسان تشریف آوردند. ایشان در نجف اشرف سکونت دارند و همراه آقای محمد حسین واعظ نجفی آمدند.
گزارشی درباره فعالیت های این مرکز عرضه شد و قرار شد همکاری های مشترک برای تولید کتاب بریل و کتاب صوتی داشته باشیم.

1 پاسخ
  1. محمد حسن وجدانی نژاد شیرازی
    محمد حسن وجدانی نژاد شیرازی says:

    امروز ۹۶/۱۲/۲۴ است عادت معمول سری به سایت مورد علاقه ام یعنی سایت دفتر فرهنگ معلولین زدم و تام خودم وحواهرم زهره وجدانی نژاد شیرازی را به همراه حجت الاسلام سید کاظم الخرسانی و قرار و مدارهای همکاری در رابطه تهیه کتب گویا و برایل را مشاهده نمودم و خرسند شدم و اعلام میدارم که ضمن غلاقمندی به موضوع اعلام آمادگی نموده و منتظر اظهار نظر رسمی و دعوتنامه جناب آقای نوری هستم.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *