کتاب «ورزشکاران پارالمپیکی» تقدیر شده در بیست و سومین جشنواره کتاب سال دانشجویی

کتاب «ورزشکاران پارالمپیکی» (علوم و طب ورزشی) به عنوان کتاب برترانتخاب شد

در بیست و سومین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی، کتاب «ورزشکاران پارالمپیکی» (علوم و طب ورزشی) از انتشارات پژوهشگاه علوم ورزشی به عنوان کتاب برتر در گروه علوم انسانی، شاخه تربیت بدنی برگزیده شد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی، درمراسم اختتامیه بیست و سومین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی که روز سه شنبه ۲۵ آبان‌ماه در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و معماری برگزار شد، کتاب «ورزشکاران پارالمپیکی» (راهنمای علوم و طب ورزشی) اثر علیرضا نصیرزاده و علی فتاحی ولیلائی دانشجویان مقطع دکتری رشته بیومکانیک ورزشی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه خوارزمی به عنوان کتاب برتر در گروه علوم انسانی، شاخه تربیت بدنی تقدیر شد.
این مراسم با حضور دکتر مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی – دکتر حمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی – دکتر سیدعباس صالحی، معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجید غلامی جلیسه مدیرعامل خانه کتاب و جمعی از استادان دانشگاه‌ها و دانشجویان در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و معماری برگزار شد.
عادل تقوی دبیر بیست و سومین جشنواره کتاب سال دانشجویی گفت: از ۶۲۹ اثری که حائز شرایط برای ورود به مرحله داوری شدند، ۱۲ کتاب برگزیده و ۲۵ اثر نیز شایسته تقدیر انتخاب شدند، که امروز معرفی و تقدیر شدند.
برگزیدگان و شایستگان تقدیر این دوره در 6 شاخه دانشگاهی علوم‌انسانی و اجتماعی، علوم پزشکی و دامپزشکی، علوم‌پایه،‌ علوم کشاورزی و منابع طبیعی،‌ هنر و معماری، فنی و مهندسی معرفی و تجلیل شدند. بخش ویژه این دوره نیز به دو موضوع اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل و اشتغال و کارآفرینی اختصاص داشت.
منبع: سایت شمعدانی، 2 آذر 1395

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.