آقای محمود وجدانی نژاد، پیشکسوت آموزش نابینایان

mahmoud-vojdaniآقای محمود وجدانی‌نژاد به همراه همسر و خواهر و پسر برادرش ساعت 11 صبح جهت بازدید و بحث در مورد آثارشان که دفتر منتشر کرده، تشریف آوردند. غیر از آقای محمود وجدانی و همسرش که مقیم اصفهان هستند بقیه ساکن شیراز می‌باشند.
خانم محبوبه وجدانی ابتدا در مورد خاطراتش درباره خانم مهرانگیز حسن‌شاهی و فضائل اخلاقی ایشان بیان کرد و قرار شد این خاطرات به کتاب مرحوم حسن‌شاهی افزوده شود.
لازم به ذکر است مرحوم حسن‌شاهی از مربیان و معلمان و نیز مدیر مدارس نابینایان بود و در کارش به اذعان همه موفق بوده است. او همسر محمدحسن وجدانی‌نژاد است.
سپس آقای ذاکری هم خاطراتی درباره آقای محمود وجدانی و آقای محمدحسن وجدانی گفت و در ادامه آقای امین وجدانی مطالبی درباره اخلاق و دانش عموهایش گفت. آنگاه آقای محمود وجدانی، قطعه‌ای که درباره امام زمان سروده بود، خواند. آنگاه نماز و نهار و در ساعت 14 عصر عازم اصفهان و شیراز شدند.
دفتر سه جلد کتاب درباره آقای محمود وجدانی، محمدحسن وجدانی و مهرانگیز حسن‌شاهی تألیف و منتشر کرده است. تا به این طریق از خدماتشان به جامعه نابینایان تقدیر نماید.

1 پاسخ دادن
  1. محمد حسن وجداني نژاد شيرازي
    محمد حسن وجداني نژاد شيرازي می گوید:

    با عرض سلام و ارادت قلبي به همه دست اندر كاران دفتر فرهنگ معلولين و همچنين بانك جامع اطلاعات معلولان بالاخص جناب حجة الاسلام شهرستاني يار و ياور معلولان و تشكر از زحماتي كه نسبت به برادر و خواهر و داماد و برادر زاده بنده تحمل فرموديد بنده وقت را غنيمت ميشمارم مساله اي را كه مدتهاست ميخواستم به عرض شما عزيزان برسانم به عرضتان ميرسانم و اين مساله ارتباطي به بازديد برادرم از دفتر ندارد ولي ارتباط مستقيم به كارهاي دفتر فرهنگ معلولين دارد:
    سايت handicapcenter.com يك سايتي بسيار پر منفعت براي معلولين است و خدمات ارزنده اين سايت در آينده نه چندان دوري به بار خواهد نشست و از ثمره اين درخت بارور همه معلولين بهره مند خواهند شد و دعاي خير معلولين بدرقه راه عزيزان خدمت گزار اين سايت است ولي يك پيشنهاد جدي و مهم بنده دارم ولي نميدانم كه با سياست هاي دفتر تطابق دارد يا نه؟ولي بيان آن خالي از لطف نيست وآن پيشنهاد اين است اگر بخواهيم اين دفتر و بانك اطلاعات در آينده بدون وابستگي به وجوه شرعي به طور خود گردان امور مالي خود را اجرا نمايد و مخارج كمر شكن دفتر و اقدامات تامين نيرو و انتشارات بسيار پرحجم مانند كتب يادنامه ها و انتشارات مانند توان نامه و هزاران كتب گويا و برايل و قرآن و كتب روانشناسي و آموزشي و دائرة المعارف ويژه معلولان به صورت خود گردان تامين نمايد ضروري به نظر مي رسد كه محلهايي مجازي از اين سايتها را به كارهاي تبليغاتي و معرفي كالاهاي تجاري و عرضه خدمات تجاري اختصاص داده شو تا از اين رهگذر بتوان اندكي از هزينه ها و حقوق پرسنل و تامين اجاره ساختمان هاي دفاتر را از انجام امور تجاري تبليغاتي مجازي به دست آورد. علاقمندم در صورت توافق يا عدم توافق به اين پيشنهاد نظر هيات رئيسه دفاتر بخصوص آيت الله شهرستاني رياست عاليه دفاتر را بدانم لذا در صورت امكان نظر معظم له را در سايت و در پاسخ به اين پيشنهاد در همين بخش جهت ديدار مراجعه كنندگان به سايت مرقوم فرماييد با تقديم احترام و پوزش از اطاله كلام محمد حسن وجداني نژاد شيرازی

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.