فراخوان مسابقه انتخاب نام ربات اسکلت خارجی ایرانی

سامانه‌های پیشرفته توان‌افزا و فناوریهای پوشیدنی
فراخوان مسابقه انتخاب نام ربات اسکلت خارجی ایرانی
اکسوپد exoped

goodbye-wheelchair-1-1024x471در مدتی که در حوزۀ فناوریهای توان افزای پوشیدنی و اسکلتهای خارجی فعالیت کرده ایم به این نتیجه رسیده ایم که تا کنون واژه فارسی مناسبی برای ترجمۀ عبارتهایی مانند Robotic Exoskeleton و Power-suit انتخاب نشده است. در آیندۀ نزدیک با فراگیر شدن فناوریهای مرتبط با این دستگاهها، انتخاب یک واژه مناسب ضروری تر به نظر می رسد. تارنمای exos.ir با توجه به رسالت ترویجی و بهره مندی از مخاطبان فرهیخته و پژوهشگر خود، از شما مخاطبان گرامی درخواست همکاری و ارائه پیشنهاد نامها و واژه های مخفف مناسب را دارد.
نام مورد نظر باید تا حد امکان گویا، کوتاه و با تلفظ آسان باشد.
این نام باید بتواند انواع گوناگون اسکلتهای خارجی مانند بالاتنه و پایین تنه را پوشش دهد.
اگر فعلا نام مناسبی به ذهنتان نمی رسد باز هم می توانید به ما کمک کنید. ما تعدادی نام پیشنهادی را در فرم پیشنهاد نامها قرار داده ایم. شما می توانید از میان نامهای موجود به گزینه های مناسبتر رأی دهید.

Untitled-1لطفا حداکثر تا دوم خردادماه (مصادف با نیمه شعبان) فرم مندرج در سایت را پر کنید. شرکت پداسیس سازنده ربات اسکلت خارجی پایین تنه اکسوپد به عنوان حامی این مسابقه به بهترین نام پیشنهادی یک عدد ربع سکه طلا و به قید قرعه به یکی از شرکت کنندگان سکه یک گرمی به رسم یادبود اهدا می کند.
لینک شرکت در مسابقه: www.exos.ir/award

منبع: سایت مجتمع رعد، 29 اردیبهشت 1395

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *