دریافت ۸۰۰ گواهینامه فنی و حرفه ای توسط توانیابان موسسه رعد الغدیر

زینت باقرآبادی مدیر آموزش موسسه نیکوکاری رعد الغدیر گفت:
موسسه در زمینه های آموزش، توانبخشی ، اشتغال معلولین جسمی –حرکتی بالای ۱۴ سال فعـالیت می نماید. توان یابان در بدو ورود پس از ارزیابی های تحصیلی ،جسمانی و علاقه مندی شخصی امکان استفاده از دوره های آموزشی مـوسسه را کسب می نمایند. دوره های آمـوزشی مـوسسه در ترم حاضرشامل:صنایع دستـــی (خــراش فلز، پیکره تـراشی، معرق، خمیر چینی، خیــاطی ،محـرق) کامپیوتر(ICDL1-2 )میباشد که در طول ایام هفته به توان یابان ارائه می شود.
وی ادامه داد: توان یابان این موسسه پس از گذراندن دوره های رایگان آموزشی زیر نظر مربیان مجرب برای شرکت در آزمون و اخذ گواهینامه به سازمان فنی و حزفه ای معرفی میشود.این آزمون ها در طول سال ۲یا۳نوبت با حضور آزمون گر سازمان در محل موسسه رعد الغدیر برگزار میشود.
وی افزود: بیش از ۱۶۰۰ نفر توانیاب جسمی -حرکتی از دوره های آموزشی رایگان تا به الان بهره مند شدند که تعداد بیش از۸۰۰ نفر موفق به دریافت گواهینامه آزمون های فنی و حرفه ای شده اند.
ایشان با تاکید بر اینکه موسسه می کوشد تا انگیزه تــوان یابان را در برخورداری هرچه بیشتر از آموزش ها ارتقا دهد .گفت:به منظور جلب نظر کارآموزان توانمند و افزایش انگیزه آنان واحد آموزش در طول ترم از برترین دست ساخته های توان یابان در حال آموزش خرید حمایتی می نماید.
وی اظهار داشت: در نظر داریم تا درترم آتی (فرودین ۹۵) از طریق برپایی دوره های آموزشی جدید در زمینه های (مینا کاری ونمد دوزی)با افزایش تنوع بیشتر دوره های هنری امکان ارتقا کسب مهارت های هنری و فرصت های شغلی توان یابان را ارتقا دهیم.
منبع: سایت موسسه رعد الغدیر، ۴ اسفند ۱۳۹۴

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *