دریافت 800 گواهینامه فنی و حرفه ای توسط توانیابان موسسه رعد الغدیر

زینت باقرآبادی مدیر آموزش موسسه نیکوکاری رعد الغدیر گفت:
موسسه در زمینه های آموزش، توانبخشی ، اشتغال معلولین جسمی –حرکتی بالای 14 سال فعـالیت می نماید. توان یابان در بدو ورود پس از ارزیابی های تحصیلی ،جسمانی و علاقه مندی شخصی امکان استفاده از دوره های آموزشی مـوسسه را کسب می نمایند. دوره های آمـوزشی مـوسسه در ترم حاضرشامل:صنایع دستـــی (خــراش فلز، پیکره تـراشی، معرق، خمیر چینی، خیــاطی ،محـرق) کامپیوتر(ICDL1-2 )میباشد که در طول ایام هفته به توان یابان ارائه می شود.
وی ادامه داد: توان یابان این موسسه پس از گذراندن دوره های رایگان آموزشی زیر نظر مربیان مجرب برای شرکت در آزمون و اخذ گواهینامه به سازمان فنی و حزفه ای معرفی میشود.این آزمون ها در طول سال 2یا3نوبت با حضور آزمون گر سازمان در محل موسسه رعد الغدیر برگزار میشود.
وی افزود: بیش از 1600 نفر توانیاب جسمی -حرکتی از دوره های آموزشی رایگان تا به الان بهره مند شدند که تعداد بیش از800 نفر موفق به دریافت گواهینامه آزمون های فنی و حرفه ای شده اند.
ایشان با تاکید بر اینکه موسسه می کوشد تا انگیزه تــوان یابان را در برخورداری هرچه بیشتر از آموزش ها ارتقا دهد .گفت:به منظور جلب نظر کارآموزان توانمند و افزایش انگیزه آنان واحد آموزش در طول ترم از برترین دست ساخته های توان یابان در حال آموزش خرید حمایتی می نماید.
وی اظهار داشت: در نظر داریم تا درترم آتی (فرودین 95) از طریق برپایی دوره های آموزشی جدید در زمینه های (مینا کاری ونمد دوزی)با افزایش تنوع بیشتر دوره های هنری امکان ارتقا کسب مهارت های هنری و فرصت های شغلی توان یابان را ارتقا دهیم.
منبع: سایت موسسه رعد الغدیر، 4 اسفند 1394

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *