محمد حشمتی فر

کتاب نوشتم تا مستقل باشم

1455341930132_116297‌یک نویسنده معلول گفت: کتاب «زندگی و تارها» را نوشتم تا مستقل باشم.
محمد حشمتی‌فر در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، اظهار کرد: تمام تلاش خود را برای نوشتن مطلوب کتاب “زندگی و تارها” که اولین مجموعه داستانم است، به کار گرفته‌ام‌.
‌این نویسنده گفت: زندگی و تارها کتاب صد درصد مطلوبم نیست، اما تمام تلاش خودم را کردم تا اثر خوبی خلق کنم و مجموعه داستانی عامه پسند ارائه دهم.
حشمتی‌فر اضافه کرد: سه دفتر داستانی به نام های «دفترجامعه»، «دفترحوا»، «دفتر روزگار» نیز از آخرین مجموعه داستان‌هایی است که نوشته‌ام.
‌وی ادامه داد: اما در این بین با وجود همه محدودیت‌ها و مشکلاتی که بر سر راه انتشار این کتاب قرار داشت، اما باز هم توانستم بدون هیچ حمایتی از سوی هیچ سازمان و نهادی بعد از دو سال این کتاب را منتشر کنم.
‌حشمتی فر افزود: برای انتشار کتاب زندگی و تارها با توجه به اینکه انتظار حمایت از سوی اداره‌ی بهزیستی خراسان رضوی را داشتم، اما هیچ توجه و حمایتی نکردند.
‌این نویسنده معلول خاطرنشان کرد: متاسفانه این عدم حمایت نه تنها مشکل من بلکه مشکل بسیاری از همنوعان من است و ما امیدواریم که در آینده شاهد تغییر جدی رویکردها در این زمینه باشیم.
منبع: ایسنا؛ سایت کانون معلولین توانا، 25 بهمن 1394

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.