آغاز ثبت نام دوره های كاردانی ویژه معلولان در مرکز علمی کاربردی رعد

آغاز ثبت نام دوره های كاردانی ویژه معلولان در مرکز آموزش علمی ـ کاربردی رعد

paziresh-b-22w132پذیرش دانشجو در دوره های كاردانی و کارشناسی حرفه ای مرکز آموزش علمی ـ کاربردی رعد، نیمسال دوم (بهمن ماه) سال تحصیلی 94-93 آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی ـ کاربردی رعد؛ پذیرش داوطلبان توانیاب و غیر توانیاب در دوره های كاردانی حرفه ای رشته های روابط عمومی، مترجمی زبان انگلیسی (آثار مکتوب و متون رسمی)،حسابداری مالی،کاردانی فنی رشته های فناوری اطلاعات (شبکه های گسترده)،نرم افزار _برنامه نویسی کامپیوتر از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس: www.sanjesh.org آغاز شد
این گزارش می افزاید، علاقه مندان به تحصیل در این مرکز اعم از توانیاب و غیر توانیاب می توانند با مراجعه به سایت فوق از تاریخ 14 بهمن ماه الی 20 بهمن ماه نسبت به ثبت نام و انتخاب این مرکز به عنوان محل تحصیل اقدام نمایند.
شایان ذکر است؛ مرکز آموزش علمی ـ کاربردی نیکو کاری رعد؛ به عنوان نخستین مرکز تجهیز و مناسب سازی شده جهت معلولان جسمی حرکتی بوده که از بدو تاسیس (سال 89) تا کنون توانسته است با ارائه خدمات رایگان به بیش از 100 توانیاب گامی در جهت ارتقاء سطح علمی – دانشگاهی آنان بردارد.
این گزارش می افزاید: دانشجویان دارای معلولیت می توانند با استفاده از خدمات پایانه حمل و نقل جانبازان و معلولان به شماره تماس 6305 از سرویس ایاب و ذهاب ویژه معلولان بهره مند شوند.
همچنین علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۳۷۱۱۰۱ داخلی 15و 16 ارتباط برقرار کنند.
این گزارش می افزاید: تاریخ ثبت نام در مقطع کارشناسی مرکز آموزش علمی ـ کاربردی رعد متعاقبا اعلام می گردد.
برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مرکز آموزشی علمی کاربردی رعد مراجعه فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *