علی سلمانی بیدگلی

رونمایی از کتاب یوسف صدیق
1438063429_jld2جشن امضا و رونمایی کتاب شاعر توان یاب علی سلمانی بیدگلی با نام «یوسف صدیق» در ساربوک برپا شد.
همزمان با میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) به مناسبت انتشار کتاب منظوم کودکانه سرگذشت حضرت یوسف اثر توان یاب علی سلمانی بیدگلی به همت موسسه فرهنگی ساربوک و موسسه خیریه کاشانه مهر در حضور اهالی فرهنگ و ادب شهر کاشان جشن رونمایی از این کتاب صورت گرفت.
حسین باغشیخی مدیریت مجموعه ساربوک با اعلام این خبر که این رونمایی سومین جشن امضاء برای نویسندگان کاشانی است این امر خیر را مرهون نگاه انسان دوستانه اهالی ادب و کتاب شهر دانست.
در این جشن که مصطفی جوادی مقدم ریاست ارشاد اسلامی کاشان و نیز مدیریت بهزیستی آقای جهادی و نیز خیرین موسسه کاشانه مهر هم حضور داشتندکتاب یوسف صدیق توسط امور فرهنگی شهرداری ۱۰۰ جلد،اداره ارشاد ۳۰ جلد،انجمن شاعران جوان ۱۰ جلد وکاشان نیوز ۱۰ جلد از این مجموعه دو جلدی پیش خرید شد.
علی سلمانی که از توان یابان جسمی حرکتی است که مدتی است قدرت تکلم خویش را از دست داده بعد از مطالعه قرآن و کتاب های پیامبران تصمیم به منظوم کردن این داستان برای کودکان می گیردو خواهر وی شعر های او را نوشته و به چاپ رسانده است.
در صورت تمایل به خرید کتاب مذکور مراتب را به شماره تلفن 03155234101 اعلام نمائید.

1 پاسخ
  1. فروتن
    فروتن گفته:

    سلام. من امروز با کتاب اقای علی سلمانی اشنا شدم. قبلا تصویرگری کتاب انجام دادم، البته نه به صورت حرفه ای. میخواستم بگم اگر ایشون تصمیم به چاپ کتاب شعر جدیدی داشتن، من حاضر به تصویرگری این کتاب هستم.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *