برگزاری دومین انتخابات کانون سراسری تشکل‌های مردم‌ نهاد معلولان

ومین انتخابات کانون سراسری تشکل‌های مردم‌نهاد معلولان با حضور رییس سازمان بهزیستی کشور، معاون امور توانبخشی، قائم مقام امور مشارکت‌های مردمی، مسئول ارزیابی و نظارت بر عملکرد مراکز غیردولتی، مدیر کل توانمندسازی و مدیرکل توانپزشکی بهزیستی کشور و ۸۰ نماینده از سازمانهای مردم‌نهاد سراسر کشور صبح امروز در بهزیستی کشور برگزار شد.
manبه گزارش پیک توانا: رییس بهزیستی کشور در نشستی که به منظور تعیین هیئت مدیره کانون سراسری تشکل‌های مردم نهاد معلولان تشکیل شد، تشکیل این کانون و فعالیت آن را ضروری دانست.
دکتر انوشیروان محسنی بندپی همچنین با بیان اینکه این کانون ایجاد کننده همدلی و همزبانی تشکل های معلولان خواهد بود اظهار داشت: کانون سراسری تشکل های مردم نهاد معلولان کشور می تواند مسایل مربوط به افراد دارای معلولیت را پیگیری کند.
وی در ادامه تاکید کرد: ما در سازمان بهزیستی به کمک این کانون می توانیم امکانات و مقدورات را بین جامعه‌ی هدف توزیع کنیم.
بندپی اذعان داشت:کانون سراسری تشکل های سازمان های مردم نهاد معلولان همچنین علاوه بر پیشبرد امور خود می تواند ناظر بر فعالیت های بهزیستی باشد.
معاون امور توانبخشی بهزیستی کشور نیز در این نشست از تشکیل کانون سراسری تشکل های مردم نهاد معلولان ابراز خرسندی کرد و گفت: این رویداد موجب می شور تا همه ی ما تبدیل به ید واحده شویم.
دکتر حسین نحوی نژاد تصریح کرد:امیدواریم هییت مدیره ای که امروز انتخاب می شوند بتوانند در پیگیری مسایل و رفع دغدغه‌های جامعه ی هدف موثر باشند.
در این نشست همچنین هاشم شهیدی در سمت مدیرعامل هیئت مدیره‌ی قبلی این کانون گزارشی از فعالیت هیئت‌مدیره‌ی قبلی ارایه داد.
در پایان انتخابات هیئت مدیره و بازرسان کانون سراسری تشکل های مردم نهاد معلولان کشور برگزار شد.
گفتنی است سهیل معینی از تهران، غلامرضا پسته از اصفهان، محمدرضا هادی‌پور از قزوین، فاطمه آرنر از آذربایجان غربی، علی اکبر جمالی از تهران، رضا شاه حسینی از استان گلستان، امین زارعین از خراسان رضوی، محمداسماعیل شیخ قرایی و هاشم شهیدی از تهران به عنوان
اعضای اصلی هیئت مدیره این کانون انتخاب شدند.
همچنین میرسجاد موسوی و وحید اسدزاده از استان البرز بعنوان اعضای علی‌البدل هیئت مدیره و احمد قدیری پور از خوزستان و جبار رشنواری از ایلام به‌عنوان بازرس انتخاب شدند.
منبع: رقیه بابایی، سایت کانون معلولین توانا، 7 دی 1394

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.