فراخوان نام نویسی از ماهرین دارای معلولیت

فراخوان نام نویسی از ماهرین دارای معلولیت
برای شرکت در مسابقات ملی مهارت در رشته های فنی و حرفه ای

maherin maloliatبرنامه نویسی:
پروژه مسابقه: طراحی یک نرم افزار وب که قابلیت تمام موارد ثبت نامی یک رقابت بین المللی معلولان را داشته باشد. برنامه یا تکنیک مورد استفاد: Eazy PHP یا wamp برای قسمت وب سرور(web server) پروژه مورد نظر. Notepad یا sublime text3 برای قسمت ویرایش پروژه آزمون کار.
الزامات: نرم افزار codeignitor به زبان PHP، نرم افزارAkgular js / این دو ابزار Framenerk باید برای تکمیل برنامه نویسی مورد استفاده قرار بگیرد. رقابت کنندگان می توانند از Bootstrop بعنوان یک فریم ورک (چارچوب کاری)css برای طراحی گرافیک رابط استفاده بکنند.
مدت زمان مسابقه: 6 ساعت

طراحی پوستر:
پروژه آزمون: طراحی پوستر عام با مفهومی با تم “طبیعت گردی/ اکوتوریسم” یک فایل مرجع همراه با محتوی تفصیلی در روز مسابقه به رقابت کنندگان ارائه خواهد شد.
الزامات: کامپیوتر Mac، نرم افزار InDesign/ illustrator/Photoshop
مدت زمان مسابقه: 6 ساعت

عکاسی در فضای باز:
پروژه آزمون: هر یک از شرکت کنندگان موظف هستند تعداد فریم 10 عکس با تم و موضوعی که در روز مسابقات مشخص خواهد شد تهیه کنند. شرکت کنندگان برای گرفتن عکس های خود می توانند با مردم عادی در محل برگزاری مسابقات ادغام شوند.
الزامات: کیبورد:AZERTY- سیستم عامل ویندوز 7- adobe creative suite5 web premium، Edit plus Web editor- Ultra Edit
مدت زمان مسابقه: 6 ساعت

نقاشی:
پروژه آزمون : رقابت کنندگان باید با الهام از اثر پیروزی نقاش فرانسوی ماگریت1939، در مورد یک تم (موضوع)که در روز مسابقه مشخص می شود یک نقاشی بکشند. نقاشی باید روی کاغذ یا بوم با اندازه مشخص و معین انجام شود. رقابت کنندگان می توانند یکی از تکنیک های فوق را انتخاب نمایند: رنگ های روغنی، اکریلیک، آبرنگ یا تکنیک های مخلوط.
الزامات: بوم نقاشی 50*65 سانتی متر یا کاغذ: 65*50
مدت زمان مسابقه: 5 ساعت و نیم

طراحی وب:
پروژه آزمون: کار اصلی این رشته از مسابقات، ایجاد یک وب سایت به زبان انگلیسی برای یک کارخانه هدف اصلی این وب سایت فراهم سازی اطلاعات کافی برای بازدیدکنندگان از این کارخانه، تاریخچه و محصول اصلی آن می باشد. این وب سایت همچنین امکان خرید محصولات به صورت آن لاین را نیز فراهم می سازد.
الزامات: -Editplus Web editor- UltraEdit- Adobe Flash Player- Adobe Creative Suite- 5 Web premiu
مدت زمان مسابقه: 6 ساعت

طراحی شخصیت:
پروژه آزمون: طراحی کاراکتر باید به خوبی و به راحتی با توجه به موضوع داده شده قابل تشخیص باشد و باید یک یا چند عنصر و عاملی که کاراکتر مورد نظر با آنها قابل شناسایی باشد را دارا باشد.
الزامات: کار با نرم ازار فتوشاپ، قلم نوری، تبلت گرافیکی
مدت زمان مسابقه: 5 ساعت و نیم

منبع: انجمن باور، مهر 1394

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.