کسب جايزه ويژه جشنواره موسيقی زاگرس نشينان توسط روشندلان صبا

در رقابت با 12 گروه موسيقی به دست آمد
کسب جايزه ويژه جشنواره موسيقی زاگرس‌‌نشينان توسط روشندلان صبا
گروه موسيقی روشندلان صبا با حضوری موفق در جشنواره موسيقی زاگرس‌نشينان موفق به کسب جايزه ويژه اين جشنواره از دست هيئت داوران شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، گروه موسيقی روشندلان صبا به سرپرستی و مربيگری حسين رستمی و با همراهی غلامرضا رئيسی، محمد کهزاد، آرش رئيسی و بهنام عليزاده با شرکت در نهمين جشنواره موسيقی زاگرس نشينان و اجرای موسيقی گروهی برگی ديگر از کارنامه موفقيت‌های خود را ورق زد.
گروه موسيقی روشندلان صبا در رقابتی سه روزه بين 12 گروه موسيقی و 27 تکنواز در سه بخش مقام‌خوانی، گروه‌نوازی و تک‌نوازی به اجرای گروهی پرداخت و جايزه ويژه اين بخش را از آن خود کرد. حميد پورحسن نوازنده و سرپرست اين گروه با تقدير از حمايت‌های مدير کل بهزيستی هرمزگان و معاونت توانبخشی بهزيستی هرمزگان تلاش روشندلان و حمايت‌های اين عزيزان را عامل مهمی در موفقيت اين گروه هنری دانست.
به گزارش فارس، گروه موسيقی روشندلان صبا با سازبندی متشکل از سازهای کوبه‌ای هرمزگان، فلوت ريکوردر و گيتار از سال 1386 تشکيل و تاکنون موفق به کسب مقام دوم منطقه‌ای کشور در نخستين جشنواره فرهنگی معلولان، مقام نخست کشوری در جشنواره سروده‌های مذهبی در سال 1387، مقام نخست کشوری در دومين جشنواره فرهنگی هنری معلولان کشور در سال 1388، مقام دوم کشوری در بين جشنواره دانشجويان معلول کشور در سال 1388 و بيش از 100 اجرای موفق در استان و خارج از استان شده است.
منبع: خبرگزاری فارس، 23 شهریور 1394

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.