شرکت آداک گردشگران معلولین

شرکت آداک گردشگران معلولین (سهامی خاص) براساس مجوز رسمی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی به شماره ۴۸۳۵/۱۲۸۴۰/۸۸۲ – ۱۳۸۸/۹/۲۳ تحت شماره ۳۸۱۸۰ و شناسه ملی ۱۰۳۸۰۵۳۸۰۲۸ اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به شماره ۲۰۳۵/ب۱۰۲/۸۸ – ۱۳۸۸/۱۲/۱۵ به ثبت رسیده است و اهدافی بشرح ذیل را در دستور کار خود قرارداده است:
۱-تلاش درجهت ایجاد وبهره برداری از مجتمع های اقامتی، تفریحی، گردشگری برای عموم و با درنظرگرفتن امکانات و تجهیزات مورد نیاز معلولین و سالمندان درقالب طرح های مشارکتی ازقبیل سیستم مالکیت زمانی یا Time Sharing.
۲- فعالیت در زمینه جذب معلولین و سالمندان کشورهای مختلف به ویژه معلولین وسالمندان کشورهای دوست و مسلمان برای سرمایه گذاری درپروژه های اقامتی، تفریحی معلولین و سالمندان درنقاط مختلف ایران.
۳- برقراری ارتباط و درصورت امکان اجرای پروژه های مشارکتی با سازمان ها و نهادهای بین المللی فعال درزمینه توریسم معلولین درکشورهای پیشرفته جهت اجرای پروژه های اقامتی، تفریحی معلولین و سالمندان درکشور.
۴- تحقیق و سرمایه گذاری درصنعت ابزارو تجهیزات گردشگران معلول وسالمند ازطریق تولید وبومی سازی ابزارو تجهیزات مورد استفاده درکشورهای پیشرفته دراین خصوص .
۵- تلاش درجهت معرفی وسایط نقلیه عمومی گردشگری معلولین اعم ازدرون شهری و برون شهری براساس آخرین استانداردهای موجود جهانی و ترغیب کارخانجات و صنایع سازنده این قبیل خودروها درایران.
۶- برگزاری نشست ها و سمینارها و نمایشگاه های مختلف به منظورآشنایی عموم با امکانات و شرایط موردنیاز معلولین و سالمندان دراستفاده ازامکانات اقامتی، تفریحی در کشور.
۷- شرکت درنمایشگاههای بین المللی درخصوص توریسم معلولین و ابزار و تجهیزات گردشگری معلولین و سالمندان در کشورهای مختلف.
۸- شرکت درنمایشگاه های گردشگری و تجهیزات سفر و هتلداری کشور با برپایی غرفه و معرفی تجهیزات و ابزارگردشگری معلولین و سالمندان به عموم درداخل کشور.
۹- برقراری ارتباط با موسسات و سازمانها و NGO داخلی و خارجی در رابطه با توریسم و گردشگری معلولین و سالمندان به منظوراستفاده و تبادل تجربیات فیمابین.
۱۰- تلاش درجهت برگزاری تورها و گردهمائی های معلولین و سالمندان کشورهای مختلف درایران و فراهم نمودن امکانات موردنیاز این قبیل گردشگران ورودی به کشورمان.
۱۱- گردآوری اطلاعاتی درخصوص هتل ها، مراکزاقامتی، تجاری، فرهنگی، گردشگری و… که امکانات و نیازهای گردشگران معلول و سالمند را بطور نسبی دارا می باشند و معرفی به گروه های و کانون های توجه داخلی و خارجی ازطریق انتشارکتب، جزوات، C.D فیلم و…
۱۲- برنامه ریزی در خصوص آموزش و اجرای برنامه های تفریحی، ورزشی برای معلولین و سالمندان با استفاده از توان مربیان و کارشناسان ورزشی و تفریحی درسطح کشور.
۱۳- فعالیت درزمینه امکان تولید و در اختیار گذاردن ابزارهای مورد نیاز معلولین و سالمندان در خصوص استفاده از مجتمع های ورزش های آبی در سطح کشور مانند Pool lift صندلی چرخدار مخصوص استخر، بالابرهای ویلچیر و…
۱۴- ارائه طرحهایی درخصوص ایجاد امکانات توریستی، اقامتی منحصربه فرد که کمتردرکشورمان دیده شده است با ملحوظ نظر قراردادن امکانات موردنیازگردشگران معلول و سالمند اعم ازداخلی و خارجی مانند مجموعه های کمپینگ، گلامپینگ، برج های طبیعت گردی و…
۱۵- فعالیت درزمینه اطلاع رسانی به گروه ها و جمعیت هدف ازطریق سایت رسمی شرکت، خبرنامه، بولتن روزنامه و غیره دررابطه باموضوعات و مسائل مرتبط با گردشگری وتوریسم معلولین و سالمندان.

ارتباط:
www.adak-disabled-tourism.com
پست الکترونیک: Adak_tourism@yahoo.com
صندوق پستی: ۱۸۴۸ – ۹۱۳۷۵ : P.o.Box
مشهد – ایران Mashhad-Iran

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *