قلم “آوای هوشمند” ویژه نابینایان

Agahi-Card-Quran-Lableشرکت آوای هوشمند قلم به عنوان اولین و بزرگ ترین تولید کننده قلم های هوشمند در ایران آخرین دستاورد خود را تحت عنوان قلم “آوای هوشمند” ویژه نابینایان و برگرفته از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا به بازار عرضه کرد. رونمایی از این قلم هوشمند برای نخستین بار در نمایشگاه Sight-City (2014) آلمان صورت گرفت. تنها قلم هوشمند ویژه نابینایان با نام “آوای هوشمند” امکان ارائه توضیحات شفاهی در مورد کالایا اشیاء مورد استفاده نابینایان مانند دارو،CD ، مواد غذایی بسته بندی شده و هر کالایی که با حس لامسه قابل تشخیص نباشد را تنها با الصاق یک برچسب هوشمند و ضبط توضیحات مربوطه برروی قلم ، به سادگی فراهم می کند. این دستگاه علاوه بر اینکه بخشی از ملزومات زندگی نابینا تلقی میشود، حاوی محتوای مذهبی نیز هست. با استفاده از کتابچه ساده و کم حجم و کارتی که به همین منظور طراحی شده امکان استفاده از کل قرآن کریم با صوت قاریان منتخب بین المللی و ترجمه های مختلف، کل صحفیه سجادیه به 3 زبان فارسی،عربی و انگلیسی و منتخب ادعیه مفاتیح به سادگی برای نابینایان عزیز فراهم شده است.(بزودی کتابچه ویژه کل نهج البلاغه نیز به آن اضافه خواهد شد). قابلیت ضبط صدا بر روی قلم آوای هوشمند (Voice Recorder) به عنوان یادداشت صوتی برای نابینایان کاربرد داشته و همچنین مجهز بودن قلم آوای هوشمند به سیستم پخش صوت (MP3 Player) نیز قابلیت ارزشمند دیگری است که امکان پخش فایلهای صوتی مورد علاقه نابینایان عزیز را میسر می سازد.
در مدت زمانی کوتاهی قلم آوای هوشمند در بین حدود 1000 خانواده محترم جانباز و نابینای کشور به کار گرفته شده که بازخورد بسیارخوبی را به جا گذاشته است.
بکارگیری این تکنولوژی جدید علاوه بر اینکه کمک شایسته ای به زندگی نابینایان کشور خواهد کرد، می تواند زمینه ای برای اشتغال زایی و کسب درآمد نیز فراهم آورد.

قیمت: 160000 تومان
جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر: www.ghalamhooshmand.com

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.