برنامه آشنایی با آسیب نخاعی ویژه تلفن همراه و تبلت

اپلیکیشن اندرویدی آسیب نخاعی

appscipic5برنامه کاربردی آشنایی با آسیب نخاعی که ویژه تبلت و تلفن های همراه دارای برنامه اندروید طراحی شده است ، تلاشی برای انتشار مطالب مفید آسیب نخاعی در وب و تلفن های همراه است، که از این طریق بتوان مجموعه مطالب ارزشمند آموزشی را به همراه لینک های مفید در اختیار افراد دچار آسیب نخاعی قرار داد تا وی بتواند به دانسته های خویش اضافه نماید . زندگی با آسیب نخاعی با سختی های فراوانی همراه است و به همین خاطر این عزیزان باید هر روز اطلاعات و دانسته های بهداشتی خود را افزایش دهند تا بتوانند سلامت خود را حفظ نمایند و از طرفی با آشنا نمودن جامعه با آسیب نخاعی می توان زمینه را برای پیشگیری از آن مهیا نمود.
مرکز ضایعات نخاعی تلاش نموده است که از فرصت های موجود در جامعه اطلاعاتی بهره برده تا بدین طریق بتواند مطالب آموزشی را راحت تر در اختیار جامعه آسیب نخاعی کشور قرار دهد.
در اینجا از همه کارشناسان عزیزی که در تدوین مطالب این برنامه کاربردی ما را یاری دادند تشکر و قدردانی صورت می گیرد و همچنین از مشارکت کنندگان زیر نیز قدر دانی می شود :
پژوهشکده مهندسی و علوم پزشکی جانبازان
مرکز تحقیقات علوم اعصاب شفا بیمارستان خاتم الانبیاء (ص)
مرکز تحقیقات تروما و جراحی سینا وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران
انجمن باور
مجتمع آموزشی نيکوکاری رعد
پايگاه اينترنتی معلولان ايران (شعمدانی)
دانشگاه فرهنگیان-پردیس شهید چمران
نظرات ارزنده شما می تواند برای ما بسیار با ارزش باشد . پست الکترونیک زیر منتظر دریافت پیشنهادات و نظرات اصلاحی شما عزیزان می باشد ، امید است که این برنامه کاربردی بتواند برای جانبازان عزیز نخاعی و جامعه آسیب نخاعی کشور مفید واقع شود.   apsci@isaarsci.ir

دانلود برنامه کاربردی (اپلیکیشن)

منبع: وب سایت مرکز ضایعات نخاعی جانبازان، 18/3/1393

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.